ŪDEKA privātmājām sāk piedāvāt skaitītāju rādījumu attālinātu nolasīšanas pakalpojumu

Atsaucoties uz klientu ierosinājumiem, pašvaldības SIA “ŪDEKA” sāk piedāvāt jaunu maksas pakalpojumu privātmāju īpašniekiem, kuru ūdens patēriņa skaitītāji atrodas mājas iekšienē – attālinātu skaitītāju rādījumu nolasīšanu.

Ventspilī kopumā ir teju 1200 privātmājas, kurās ūdens patēriņa skaitītāji atrodas mājas iekšienē un  to māju īpašniekiem katru mēnesi no 25. līdz 28. datumam ir jāpaziņo ūdenssaimniecības uzņēmumam skaitītāju rādījumi. Turpmāk šie privātmāju īpašnieki varēs pieteikties jaunajam pakalpojumam - ikmēneša attālinātai datu nolasīšanai. Galvenā attālinātās datu nolasīšanas sistēmas priekšrocība ir ērtība - katru mēnesi nav jāatceras par rādījumu paziņošanu. Ne vienmēr skaitītāji ir uzstādīti vietās, kur tiem ērti var piekļūt un tos viegli manuāli nolasīt, tādēļ attālināta datu nolasīšana ļauj izslēgt cilvēcisko kļūdu faktoru. Vienas datu pārraides sistēmas uzstādīšana privātmājā vienam skaitītājam izmaksā 49,97 EUR ar PVN un tas ir vienreizējs maksājums. Savukārt ikmēneša maksa par datu pārraides sistēmas apkalpošanu ir 0,96 EUR ar PVN vienai adresei.

Pieteikties attālinātam skaitītāju rādījumu nolasīšanas pakalpojumam savā īpašumā var, zvanot pa tālruni 63607285 vai rakstot uz e-pastu udensmeritaji.udeka@ventspils.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā klienti aicināti sazināties ar pašvaldības SIA “ŪDEKA” Ūdensmērītāju daļas speciālistiem!

 

Video sižets: SKATĪTIES