Aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā – “Tīrs ūdensprieks”

Par godu Pasaules Ūdens dienai, Ventspils ūdenssaimniecības uzņēmums “ŪDEKA” no šā gada 23. februāra līdz 7.martam organizē zīmējumu konkursu “Tīrs ūdensprieks”. Konkursā aicināti piedalīties Ventspils 1.-5. klašu skolēni.

Zīmējuma konkursa mērķis ir mudināt skolēnus aizdomāties par ūdens vērtību un nozīmi cilvēka dzīvē. Zīmējumos nepieciešams atspoguļot ūdeni kā vērtību, tāpat var aktualizēt ūdens resursu taupīšanu vai atainot tīra ūdens radīto prieku ikdienas dzīvē. Skolēni aicināti veidot zīmējumus uz A4 lapas vienas puses, izmantojot zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, guaša krāsas vai ūdenskrāsas. Tāpat zīmējumam nepieciešams arī izdomāt nosaukumu.

Konkursa darbus vērtēs “ŪDEKA” administrācijas veidota žūrija. Rezultāti tiks izziņoti 15. martā  mājaslapās www.udeka.lv un www.venstspils.lv, kā arī uzņēmuma sociālā tīkla Facebook lapā. No iesniegtajiem darbiem Ventspils Galvenajā bibliotēkā tiks veidota izstāde, savukārt trīs labāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas no “ŪDEKA”, tāpat dāvanu sarūpējis arī “Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks”.

Kā pieteikties konkursam?

 Lai piedalītos konkursā, dalībniekam jāizstrādā darbs atbilstoši konkursa nolikumam un kopā ar dalībnieka anketu tas jāiesniedz “ŪDEKA” Klientu daļās  - Pils ielā 12, 1. stāvā vai Talsu ielā 65, ievērojot pieņemšanas laikus. Konkursam darbi tiks pieņemti no šā gada 23.februāra līdz 7. marta plkst. 12:00. 

KONKURSA NOLIKUMS